Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Mall of İstanbul Nakliyat

YKM Mall of İstanbul AVM Tanıtım

YKM Mall of İstanbul AVM firmamız İstanbul ili Başakşehir ilçesinde Alışveriş alanında hizmet vermektedir.

 

İnsanların hayatlarını idame ettirmek ve rahat bir hayat sürebilmek için hemen hemen her gün alışveriş eylemini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Her gün bakkaldan almış olduğunu bir ekmek bile alışverişe girer. İnsanların bu eylemlerini gerçekleştirebilmeleri için en küçük işletmeler olan bakkallardan, marketlerden tutunda en büyük alışveriş merkezlerine kadar birçok irili ufaklı iş kolu bulunmaktadır.

 

Mall of Nakliyat hizmetleri Hatta haftalık sebzemizi aldığımız semt pazarlarından bile aldığımız yiyecekler alışverişin bir parçasıdır. Başta da söylemiş olduğumuz gibi insanın hayatını idame ettirebilmesi için para vererek aldığı her cisim ( yiyecek, içecek, giysi, elektronik eşya vs) alışverişin bir parçasıdır.

 

Cakır Nakliyat Mall Of İstanbul Geçmişe bakıldığı zaman ticaret hayatının henüz oturmadığı, paranın tam olarak herkes tarafından benimsenmediği dönemlerde alışveriş diye bir kavram yoktu. O zamanlar ihtiyaçlar değiş tokuş denilen, takas usulü ile yapılmaktaydı. Herkes ihtiyacı ölçüsünde başka bir gereksinimi karşı tarafa vererek ihtiyaçlarını karşılamaktaydı. Oysa günümüzde para kavramının oturması ile alışverişlerde kullanılan ticari karşılık sadece para olmuştur. Bu para bazen nakit olurken bazen de kredi kartları vasıtasıyla yapılan ticaret türü olmaktadır.

Mall of Nakliyat